10151.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
120 000 HUF
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75-, szitanyomat, papír, számozott: 91/100, 60x80cm, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. / screenprint on paper, signed, numbered, framed