Kondor Béla (1931-1972): Kiűzetés. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Oeuvre katalógus szám: 1956/88. 17x20 cm. Proveniencia: Kaufman Ágota, Kondor Béla első feleségének hagyatékából. Üvegezett fa keretben.