10146.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
95 000 HUF
Kelle Antal (1953-): Twist. Kollázs, ofszet, karton, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). Üvegezett fakeretben. 26x21 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / Antal Kelle (1953-): Twist. Collage, ofset. Signed, numbered (0 1/1). Framed. 26x21 cm. Unique, collector"s piece!