Csáji Attila (1939-): Gesztusok (cím nélkül), 1974. Akvarell, papír. J... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Zeitgenossische-Gemalde-und-Grafiken~15751/Csaji-Attila-1939-Gesztusok-cim-nelkul-1974-Akvarell-papir-Jelezve-jobbra-lent-32x50~II2615522
2615522
10180
38
90000
Contemporary paintongs and graphics
Beschreibung: Csáji Attila (1939-): Gesztusok (cím nélkül), 1974. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 32x50 cm / watercolour on paper, signed lower right
: karap_norbert