10119.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
André Minaux (1923-1986): Double étoile. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 50/150, lapméret: 57×44 cm / lithograph on paper, signed, numbered: 50/150