Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 114

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 32x22 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 32x22 cm.
10164.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, 32,5×21 cm
10165.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Vasarely Victor (1908-1997): Structurelles universelles de lhexagone, mappa. 8 db heliogravűr, papír, mindegyik külön lapon. Neuchatel, 1975, Éditions du Griffon. Eredeti, kiadói mappában. Lapméret: 27x27 cm. Komplett, hiánytalan! / Victor Vasarely (1908-1997): Structurelles universelles de lhexagone. Photogravure on paper, 8 pcs. Neuchatel, 1975, Éditions du Griffon. 27x27 cm The album is complete!
10166.

Vasarely Victor (1908-1997): Structurelles universelles de l'hexagone, mappa. 8 db heliogravűr, papír, mindegyik külön lapon. Neuchatel, 1975, Éditions du Griffon. Eredeti, kiadói mappában. Lapméret: 27x27 cm. Komplett, hiánytalan! / Victor Vasarely (1908-1997): Structurelles universelles de l'hexagone. Photogravure on paper, 8 pcs. Neuchatel, 1975, Éditions du Griffon. 27x27 cm The album is complete!

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Lőrincz Vitus (1933-): Tükörben. Tűzzománc. Jelzett. Hátoldalán címkén autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat raglapjával, mely szerint szerepelt a művész 1984-ben, a Derkovits Teremben rendezett egyéni kiállításán. 19,5x18 cm. Fa keretben.
10167.

Lőrincz Vitus (1933-): "Tükörben". Tűzzománc. Jelzett. Hátoldalán címkén autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat raglapjával, mely szerint szerepelt a művész 1984-ben, a Derkovits Teremben rendezett egyéni kiállításán. 19,5x18 cm. Fa keretben.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
10
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Tudásszomj, 2017. Szitanyomat, karton, jelzett, számozott: 98/150, 56,5×40 cm. / screenprint on paper, signed, numbered: 98/150
10168.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Honty Márta (1940-2004): Álom. Tűzzománc, fémlemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és 17607-4/1981 zsűriszámmal. 65x82,5 cm
10169.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
21
Dús László (1941-): Gesztusok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 4/45. 50x76 cm. / screenprint on paper, signed, numbered: 4/45.
10170.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Zöld emlék, 1971. Vegyes technika, papír, jelzett, próbanyomat (próba) jelzéssel, üvegezett fakeretben, 21×17 cm
10171.

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Zöld emlék, 1971. Vegyes technika, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, üvegezett fakeretben, 21×17 cm

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Lisziák Elek (1939-2007): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán feliratozott, 30×40 cm / mixed technique on paper, signed lower right, with description on the reverse
10172.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Bak Imre (1939-): Bak Imre 83, Józsefvárosi Galéria. 3 db szitanyomat, papír, mindegyik jelezve és datálva jobbra lent (Bak 83). Kiadói papírmappában. Komplett, hiánytalan, gyűjtői ritkaság!, 27x27 cm, lapméretek: 33x28,5 cm, mappa: 33,5x29 cm
10173.

Bak Imre (1939-): Bak Imre '83, Józsefvárosi Galéria. 3 db szitanyomat, papír, mindegyik jelezve és datálva jobbra lent (Bak 83). Kiadói papírmappában. Komplett, hiánytalan, gyűjtői ritkaság!, 27x27 cm, lapméretek: 33x28,5 cm, mappa: 33,5x29 cm

Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
764,71
Lantos Ferenc (1929-2014): Józsefváros 1977 mappa. 6 db szitanyomat, papír, jelzés nélkül. megjelent 300 példányban. Első kiadás. Kiadói papírmappában. Szerkesztő: Fajó János. Komplett, hiánytalan, gyűjtői ritkaság!, grafikák mérete: 26,5×26,5 cm
10174.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
ifj. Ficzek Ferenc (1975-): Folyatás. Gouache, karton, jelzett a hátoldalán, fakeretben. 50×84 cm
10175.

Rufpreis:
170 000 HUF
459,46
500,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF