Spányik Kornél (1858-1943): Jelenet női akttal, 1940. Olaj, falemez, j... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~15960/Spanyik-Kornel-1858-1943-Jelenet-noi-akttal-1940-Olaj-falemez-jelzett-16-5x11-cm-Korabel~II2556142
2556142
10057
38
19000
Classic paintongs and graphics
Beschreibung: Spányik Kornél (1858-1943): Jelenet női akttal, 1940. Olaj, falemez, jelzett. 16,5x11 cm. Korabeli fa keretben.
: pelikán_kristóf