Réth Alfréd (1884-1966): Afrikaiak, 1951. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 31×23 cm / Alfred Reth (1884-1966): Africans, 1951. Pencil on paper. Signed. Framed with glass. 31×23 cm