Rauscher Juliska (1888-1947): Siketfajdok násztánca. Olaj, karton. jel... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~15960/Rauscher-Juliska-1888-1947-Siketfajdok-nasztanca-Olaj-karton-jelzett-keretben-27x40-cm~II2605475
2605475
10053
38
80000
Classic paintongs and graphics
Rufpreis:
80 000 HUF 216,22 EUR , 235,29 USD
Beschreibung: Rauscher Juliska (1888-1947): Siketfajdok násztánca. Olaj, karton. jelzett, keretben. 27x40 cm
: tm