10025.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
11
Martyn Ferenc (1899-1986): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelezve balra lent: Obernig Tibornak Martyn. Üvegezett fa keretben, 23,5×35,5 cm / Watercolour on paper, signed lower left, framed