10035.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
48 000 HUF
Klie Zoltán (1897-1992): Pásztor. Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra fent, hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban, 39×50 cm