Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, karton, jelzett. Dek... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~15960/Illencz-Lipot-1882-1950-Lany-viragokkal-Olaj-karton-jelzett-Dekorativ-kisse-serult-sC3~II2515573
2515573
10046
38
70000
Classic paintongs and graphics
Beschreibung: Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült sérült antik keretben, 65×50 cm
: pelikán_kristóf