Fried Pál (1893-1955): Női akt (Berzényi Jolika). Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm / Pál Fried (1893-1955). Lying nude woman. Oil on canvas, signed on the reverse, framed