10021.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
70 000 HUF
Blattner Géza (1893-1967): Kendertilolók, 1921. Olaj, vászon, jelzettm kissé sérült (apró lyukkal). Hátoldalán vakrámán autográf felirattal: "Blattner Géza, Kendertilolók, ára: 30.000 korona". Korabeli, sérült fa keretben. 39×43,5 cm.