10060.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
180 000 HUF
Benes Pál (1867-1932): Női portré, 1909. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. 70,5x55,5 cm. Dekoratív fakeretben.