18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Boromisza Tibor (1880-1960): Ex libris Dénes Sándor (1910 körül). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 14x10 cm. Üvegezett fa keretben. Ritka!