15020.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
39
cca 1910 Budapest. Képes album Budapestről, fekete-fehér fotókkal. Bp.,én.,Hornyánszky Viktor, 8 + 65+11 sztl. lev. Második kiadás. Magyar, német, francia és angol nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, négy nyelvű képfeliratokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón Budapest címerrel, a borítón kis kopásnyomokkal.