15009.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Némethy Lajos, némethi: Nagyboldogasszonyról nevezett budapestvári főtemplom történelme. Második bővitett munkálat. Második, bővített munkálat. (Öt műmelléklettel.) Esztergom, 1876., Horák Egyed, 1 t. +239+1 p.+3 t. + 1 (Budai főegyház alaprajza, kihajtható) t. A kötet a kőnyomatú táblák mellett tartalmazza Rohbock acélmetszetét is. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon intézményi bélyegzőkkel, kissé foltos lapokkal, egy foltos táblával.