15025.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
1894 A Miskolczi Kereskedelmi és Iparkamara jelentése a kereskedelemügyi m. kir. minister úr ő nagyméltóságához a kerületét képező Borsod, Gömör-Kishont és Heves vármegyék 1894. évi közgazdasági viszonyairól. Miskolcz, 1895., Miskolczi Kereskedelmi és Iparkamara, XV+154 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a borító címkenyomokkal, szakadt elülső előzéklappal.