15247.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Szondi-Test 48 kártyával, "Testband", "személyiségteszt, nevét alkotójáról, Szondi Lipót magyar származású svájci idegorvosról kapta, összesítő lap nincs hozzá. Bern, 1947, Hans Ruber . Vászonkötésű papír mappában, kopottas állapotban.