Henriquez Vince: A Cs. és Kir. 9. sz. Gróf Nádasdy huszárezred történe... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~15600/Henriquez-Vince-A-Cs-es-Kir-9-sz-Grof-Nadasdy-huszarezred-tortenete-1940-1918-December-~II2612957
2612957
15143
38
Books: Military
Beschreibung: Henriquez Vince: A Cs. és Kir. 9. sz. Gróf Nádasdy huszárezred története 1940-1918. December, 1930, 204p + 1 nagy méretű térkép melléklet. Az Ezred Tisztikarának kiadása. Kiadói egészvászon kötés. Belső kötéstáblán ragasztónyom, egyébként szép állapotban.
: tánczos_gábor