Nagy Imre: Bölcsi Rabi a mellényzsebben. I. és II. kötetben. Bp.,(1925... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Bucher/Bucher-Judaika~15607/Nagy-Imre-Bolcsi-Rabi-a-mellenyzsebben-I-es-II-kotetben-Bp-1925-Az-Ojsag-320-320-p-~II2613471
2613471
15298
38
Books: Judaica
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Nagy Imre: Bölcsi Rabi a mellényzsebben. I. és II. kötetben. Bp.,(1925.), Az Ojság,320; 320 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal.
: bk