15119. 38. Gelaufene Gross-Auktion Bücher: Geschichte
4 400 HUF
0 HUF
Teleki Sándor: Garibaldi alatt 1859-ben. Bp., 1883., Révai, 8+109+3 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen címkével, "Földvári Casino Társulat" bélyegzésekkel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz