8 000 HUF
Schönherr Gyula: Hunyadi Corvin János. 1473-1504. Magyar Történeti Életrajzok. X. évf. II. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1894, Magyar Történelmi Társulat,(Franklin-ny.), 1 (címkép) t. + 4+332 p.+12 t. Oldalszámozáson belül gazdag képanyaggal illusztrált. Későbbi aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.