Tétel

Rufpreis:

40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD

Beschreibung:

La Viticulture de la Hongrie. (Magyarország szőlőtermesztése.) Écrit a l'occasion de L'Exposition Nationale des vins arrangée Tátra-Lomnicz du 19-23 aout 1905. Par Eugene Drucker directeur de la Société. L'Introductuon redigé par Etienne Molnár membre du Directoire. Bp., 1905., "Pátria", 2+87 p.+VI (Liste de Vins Exposés/a kiállított borok listája, kihajtható táblák) t. Francia nyelven. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált, valamint egy egészoldalas balaton térképpel. Benne a magyar borvidékek leírásaival, valamint a leírás végén az ismertebb borászok neveivel. A könyv végén a kihajtható táblákon a kiállított borok jegyzékével. A borító illusztrációja Barta E(rnő) (1878-1956) festő,grafikus munkája. Kiadói szecessziós illusztrált papírkötés, kissé kopott, szakadt borítóval, a gerinc sérült, hiányos, pár lap foltos, pár lapon ceruzás bejelöléssel. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz