15171.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Architektur, Kunst
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
A mű és alkotója. A magyar festészet és szobrászat írásban és képben. Pittori e scultori d'Ungheria. Szerk.: Csókássy István. Bp., 1933, Hornyánszky Viktor, 144+70 (fekete-fehér képtáblák)+2 t.Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Magyar és olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, a kartontokon kis szakadással és címfelirattal, de összességében szép állapotban.