Werner Schelle: Hajsza egy gázálarc után. Bűnügyi regény. Ford.: Urai Dezső. Bp., én., Tolnai. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.
Fekete István (1910-1970) író tulajdonosi névbejegyzésével.