1927 Kerékpáros oklevél. Litográfia. Burgau Zweirad Club tiszteletbeli tag. Nagy méretű, keretben, fóliázva, Nyomat: 47x33 cm Lap 57x43 cm / Large litho bycicle warrant Burgau Print size: 47x33 cm page 57x43 cm In frame