Zsolnay dísztál. Hibátlan, korának megfelelő kopásokkal és mázrepedése... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~15523/Zsolnay-disztal-Hibatlan-koranak-megfelelo-kopasokkal-es-mazrepedesekkel-Szinesen-feste~II2479236
2479236
11053
36
100000
Beschreibung: Zsolnay dísztál. Hibátlan, korának megfelelő kopásokkal és mázrepedésekkel. Színesen festett és aranyozott porcelánfajansz. Peremén rokályos és áttört díszítmények, öblében keleties virágdekor. Jelzett: alján1880-1890 körüli, masszába nyomott Zsolnay Pécs Madi in Austria-Hungaria jelzés. d: 39.5cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
: nagy_andras