Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, j... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~15523/Herendi-akt-tukorrel-tervezoSzilagyi-Nagy-Istvan-kezzel-festett-jelzett-kopott-aranyoza~II2487918
2487918
11066
36
Beschreibung: Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:23,5 cm
: karap_norbert