Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Festett mázas kerámia, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~15139/Gorka-Livia-1925-2011-Csikos-vaza-Festett-mazas-keramia-jelzett-restauralt-Livia-Gork~II2373999
2373999
11004
36
30000
Ceramics
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Festett mázas kerámia, jelzett, restaurált / Lívia Gorka (1925-2011): Vase with stripes. Hand painted ceramic. Restored. 28,5 cm
: karap_norbert