30004.
36. Gelaufene Gross-Auktion
Goldmünzen und Gedenkmünzen
75 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1853. 1$ Au "Liberty Head" Philadelphia, jelzett Au keretben (érme: 1,67g/0.900, keret 4,29g/0.750) T:2 / USA 1853. 1 Dollar Au "Liberty Head" Philadelphia (coin: 1,67g/0.900, frame: 4,29g/0.750) C:XF Krause KM#73