30002.
36. Gelaufene Gross-Auktion
Goldmünzen und Gedenkmünzen
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Amerikai Egyesült Államok 1853. 1$ Au "Liberty Head" Philadelphia, jelzett Au keretben (érme: 1,67g/0.900, keret 2,6g/0.750) T:2 sérült keret / USA 1853. 1 Dollar Au "Liberty Head" Philadelphia (coin: 1,67g/0.900, frame: 2,6g/0.750) C:XF damaged frame Krause KM#73