Palotai Gyula (1911-1977): Anya gyermekeivel. Bronzírozott szobor, jel... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Plaketten~15520/Palotai-Gyula-1911-1977-Anya-gyermekeivel-Bronzirozott-szobor-jelzett-Kepcsarnok-hianyos-zs~II2486700
2486700
11197
36
Statues, plaquettes
Beschreibung: Palotai Gyula (1911-1977): Anya gyermekeivel. Bronzírozott szobor, jelzett, Képcsarnok hiányos zsűri címkéjével, kisebb kopásnyomokkal, 34,5x17x8 cm
: nagy_andras