5 000 HUF
cca 1890-1900 Kolozs megye közigazgatási térképe. Hivatalos adatok alapján rajzolta: Hátsek Ignác m. kir. térképész. 1 : 500.000, metsz. és nyomta: Posner Károly Lajos, Bp., Rautmann Frigyes kiadása. Hajtva, szélén apró sérüléssel, 50,5x37,5 cm