1619 Mercator: Helvetia cum finitimis regionibus confoederatis. Svájc katonai térképe.Színezett rézmetszet. Paszpartuzva, üvegezett, kissé sérült keretben. / Hand colored engraving. In glazed frame. 35x47 cm