XIX. sz. Afgán kovás, puska Gyöngyház berakásos
díszítésekkel, sérülésekkel. / Vintage riffle probably from Afganisthan from the XIXth century. Damages. 95 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)