500 000 HUF
1 351,35 EUR, 1 470,59 USD
Ferdinand Barbedienne (1810 - 1892): Aranyozott bronz csillár 6 karos, gyertyaizzós (kopott, sérülések) kivitelben, stilizált florális díszített csillár, 19. század közepe. Kopott. d: 60 cm. M: 73 cm Ferdinand Barbedienne francia fémmegmunkáló és -gyártó volt, aki bronzöntöde alapítóként volt közismert.