Ezredéves Kiállítás Budapest 1896. Leporello 12 db keményhátú kabinetfotóval, Ősbuda vára Haditengerészet és a Városligetben emelt építmények. Aranyozott egészvászon kötésben, kis kopással 17x11 cm