Magyar bányacompass. 1924/1925. Szerk.: Mansfeld Ernő. Bp., 1924, Mansfeld Ernő, (Wodianer F. és Fiai Rt.-ny.), 84+XVI p. Korabeli reklámokkal. Hivatali tiszti és főiskolai névjegyzékkel. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.