15007.
36. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
14
Vámbéry Ármin: Vázlatok Közép-Ázsiából. Bp., 1877, Ráth Mór. V+1+385 p. Második kiadás. Aranyozott gerincű, könyvkötői félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, néhány ceruzás bejegyzéssel, kissé kopott borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal, egyébként jó állapotban.