15003.
36. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
16 000 HUF
Kelemen Pál (1894-1993): Istenek csatatere. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 168+4 p.+18 (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák.) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kiadói javított illusztrált papír védőborítóban, a borítón egészen kis kopásnyomokkal.