15031.
36. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
11
Gróf Széchenyi István külföldi úti rajzai és följegyzései. Naplói nyomán a Magyar Tudományos Akadémia megbízásából összeállította: Zichy Antal. Gróf Széchényi István Munkái V. Bp., 1890., MTA,(Franklin-ny.), 440 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, háború előtti intézményi bélyegzésekkel, de alapvetően jó állapotban.