15266.
36. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
Balfour, Stewart: A természettan elemei. Ford.: Müller József. 150 fametszetű ábrával és egy színképtáblával. Bp., 1875, Eggenberger (Atheneum-ny.). VII+360 p.+1 t. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.