Lőrinczy György: New York, New York. RotterdamCologne-Bp., 1972 Zrínyi ny. Első kiadás! 6 p+96 t.+ 1 (kihajtható, képek jegyzéke ) p. +4 p. Kiadói vászonkötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóban, jó állapotban.