15170.
36. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Architektur, Kunst
6 000 HUF
Dr. Wilhelm Worringer: Die Altdeutsche Buchillustratio. Mit 105 Abbildungen nach Holzschnitten. Klassische Illustrationen IX. München-Leipzig, 1912., R. Piper & Co., 152+4 p. Német nyelven. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban.