15398.
36. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Áprily Lajos: Az aranymosó balladája. A szerző által aláírt példány. Kecskemét, 1934., (Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt.), 298+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérülésnyommal.