cca 1960-197 18 db szocialista ünnepi plakát terv. Akvarell, papír, né... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/35/kategorien~Poster/Poster~14826/cca-1960-197-18-db-szocialista-unnepi-plakat-terv-Akvarell-papir-nemelyik-jelzett-cca-26x20-~II2370106
2370106
12466
35
Poster
Beschreibung: cca 1960-197 18 db szocialista ünnepi plakát terv. Akvarell, papír, némelyik jelzett. cca 26x20 cm méretben / 18 communist poster essay. Watercolor
: pelikán_kristóf