12432. 35. Gelaufene Gross-Auktion Poster
50 000 HUF
0 HUF
cca 1920-1930 "Kalor, Perpetuum", leggazdaságosabb folytonégő kályhák, Budapest-Salgótarjáni Gépgyár Rt., jelzett a nyomaton, Bp., Bp., Bruchsteiner és Fia-ny., restaurált, 63x94 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit