Zsolnay rózsaszín mázas kiöntő. Mázas keménycserép, jelzett, fülénél m... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/35/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~14803/Zsolnay-rozsaszin-mazas-kionto-Mazas-kemenycserep-jelzett-fulenel-mazhibakkal-kopa~II2372721
2372721
11035
35
Beschreibung: Zsolnay rózsaszín mázas kiöntő. Mázas keménycserép, jelzett, fülénél mázhibákkal, kopásnyomokkal m: 18 cm,
: karap_norbert